Certifikované systémy nejvyšší kvality.

Jsme přímým výrobcem zasklívání lodžií a panelákových zábradlí.

Jsme již dvacet let na trhu - ikonka

20 let zkušeností v tomto oboru na českém a slovenském trhu.

Kompletní škála zasklívacích systémů - bezrámové i rámové.

Garance krátkých dodacích lhůt a plné záruky

Působíme na celém území České republiky a Slovenska.

Více informací o společnosti DuoTech Trade s.r.o. se dozvíte na našem webu:

www.duotech-trade.eu


Postup výroby zasklení IVETA

Postup výroby zasklení IVETA

Okenní díly jsou složeny ze tří základních částí - sklo nasunuté do dvou hliníkových profilů. Spodní lištu ke sklu připevňujeme lepidlem s vysokou pevností. Horní lišta je nosná, proto ji ke sklu po navrtání nýtujeme. Další pomocné prvky systému jsou k hornímu a dolnímu profilu zaaretovány speciálními kleštěmi a tím je zabráněno posuvu všech dílů. Pomocnými prvky myslíme - nosič kolečka, otočný i pevný jezdec, klička, zámek a spodní plastová lišta. Pro montáž používáme nástroje na stlačený vzduch zejména pro menší energetickou náročnost. Spodní a horní ližiny jsou různých provedení, podle potřeb zákazníka a dané stavby. Horní nosný profil se naohýbá a snýtuje s příčníky. Poté je polotovar nalakován komaxitem. Na horní vedení přinýtujeme úchyty vhodné pro danou konstrukci. Jsou naší výroby, specifické a na míru. Na horní díl nasunutou prachovku (kartáčkové těsnění) připevníme již zmíněnými kleštěmi. Úchyty jsou po opracování na požadovanou specifikaci (způsob uchycení, materiál nosné konstrukce) pozinkovány - poté je přinýtujeme ke spodnímu pojezdu.


Kvalita a bezpečnost

Při výrobě jednotlivých okenních dílů dbáme na přesnost výroby. Předcházíme tím nežádoucím důsledkům v podobě odření lakovaných dílů, nebo roztříštění skel při výrobě, montáži a především při používání.
Naším individuálním přístupem k zakázkám i ke všem jednotlivým dílům systémuje skvěle zajištěna trvanlivost a spolehlivost všech výrobků.

Horní dvoubodové zavěšení systému snižuje opotřebení a umožňuje využití i u starších zábradlí.