Certifikované systémy nejvyšší kvality.

Jsme přímým výrobcem zasklívání lodžií a panelákových zábradlí.

Jsme již dvacet let na trhu - ikonka

20 let zkušeností v tomto oboru na českém a slovenském trhu.

Kompletní škála zasklívacích systémů - bezrámové i rámové.

Garance krátkých dodacích lhůt a plné záruky

Působíme na celém území České republiky a Slovenska.

Více informací o společnosti DuoTech Trade s.r.o. se dozvíte na našem webu:

www.duotech-trade.eu


PRODUKTY » AluClick - zábradlí » AluClick Standard » AluClick Standard

Zábradlí AluClick Standard

je moderní špičkový systém hliníkového zábradlí určený především pro panelové domy a novostavby. Byl vyvinut týmem pracovníků společnosti DuoTech s.r.o.. Jedná se o ucelený systém hliníkových profilů speciálně navržených pro konstrukce lodžiových zábradlí. Toto jedinečné provedení zaručuje dokonalé zpracování, nejlepší uživatelský komfort, 100% estetičnost, maximální bezpečnost a téměř neomezenou životnost tohoto prověřeného produktu.


Mezi hlavní přednosti systémového zábradlí AluClick patří mnohočetná variabilita tvarového i barevného provedení. Již v základní ceně je každé zábradlí po přesné výrobě na požadovaný rozměr upraveno technologií práškového lakování (komaxitování) do požadovaného odstínu RAL. Všechny profily a komponenty jsou dílem našich skvělých návrhářů. Profesionální zpracování a nadčasový design celého výrobku je u nás samozřejmostí.Ikona 5 let záruky na všechny druhy zábradlí a zasklení

Zajímají Vás další informace o společnosti DuoTech Trade s.r.o.? >>

Pro výběr vhodné barvy klikněte zde >>

Co vše získáte instalací hliníkového zábradlí AluClick?

Minimální zátěž pro konstrukci Vašeho domu - masivní konstrukce systému zábradlí AluClick v sobě skrývá velmi nízkou hmotnost hliníkových slitin a stavební konstrukci Vašeho domu zatíží minimálně.

Vysokou variabilitu provedení - varianty výběru provedení se nabízejí z několika možných typů konstrukcí systému AluClick. Další atypické konstrukce jsou na přání klienta, nebo vyplynou ze specifických požadavků dané realizace.

Bezúdržbové nerezové provedení - AluClick na rozdíl od ocelových zinkovaných zábradlí nekoroduje povrchově a ani vnitřně. Povrchová úprava komaxitovým lakem navíc zaručuje jeho prakticky neomezenou životnost a estetickou hodnotu.

Jednoduchou montáž i obměny - systémové zábradlí AluClick je svou konstrukcí uzpůsobeno tak, že jeho montáž zvládne hravě téměř každý. Výhodou je bezesporu velmi rychlá a jednoduchá výměna výplní, díky speciálním zasklívacím lištám s celoobvodovým zámkem „click“, bez složitého použití nářadí.

Možnost bezproblémové instalace klempířských prvků - spodní profil zábradlí AluClick může být vybaven drážkou pro instalaci okapnice pod zábradlím, která dokonale zamezí erozi stavební konstrukce. Stejným způsobem je možno doplnit i vnitřní klempířské zakrytí mezery pod zábradlím při instalaci zasklívacích systémů lodžií a balkonů.

Oboustranné těsnění - AluClick je vybaven oboustranným profilovým těsněním z EDPM pryže, což zaručuje jeho 100% izolaci proti vodě. Díky vnějšímu těsnění se neusazují nečistoty a mech v prostoru mezi konstrukcí skleněnou výplní.

 

Výhody tohoto zábradlí:

  • svařovaný a velmi pevný typ zábradlí
  • nízká váha celé konstrukce
  • vysoká kvalita a dlouhá životnost
  • nadčasový design
  • mnohočetná variabilita tvarového i barevného provedení
  • bezúdržbová povrchová úprava – komaxit celé škály RAL
  • bezproblémová výměna výplní systémem „Click“
  • snadná a rychlá montáž
  • zábradlí je vhodné pro instalaci zasklívacích systémů

Výběr vhodné výplně

Promyšlený systém zacvakávacích lišt umožňuje instalovat jakoukoliv deskovou výplň. Mezi nejžádanější patří vrstvené bezpečnostní sklo Connex. Zákazník často volí mléčné, ale na výběr je krom čirého provedení i celý vzorník VANCEVA. Dalšími typy výplní jsou desky FUNDERMAX, které lze se skleněnou výplní libovolně kombinovat.

Vrstvené sklo s bezpečnostní folií

Používané sklo Connex je složeno ze dvou, nebo více tabulí skel. Ty spojuje vrstva folie, která zaručuje bezpečnost. Sklo s bezpečnostní folií používáme pro všechny druhy zasklení, kde požadujeme zajištění skla proti vysypání, proti vniknutí cizích osob do objektu a jako protihluková. Vrstvené sklo se krom výplně zábradlí instaluje i do dveří, oken a výkladních skříní obchodů. Vícevrstvá skla se využívají jako neprůstřelná a pochozí (schodnice, prosklené plochy podlah).

Barevné možnosti provedení skleněné výplně s bezpečnostní folií jsou velice variabilní a vychází ze vzorníku VANCEVA. Často využívané mléčné zabarvení zvyšuje soukromí a pocit bezpečí. Další oblíbenou volbou je provedení čiré a také kouřové.

Nahlédněte do průvodce barev VANCEVA, nebo si vytvořte svojí zde >>


Kompaktní desky Fundermax

Kompaktní desky Fundermax jsou vysokotlaké lamináty (HPL) s obustranným dekorem, vysoce odolné a tenké. Zachovají si dobrý vzhled i po mnoha letech. Tento moderní, štíhlý materiál je v souladu se současnými trendy. FunderMax vyrábí v Rakousku díky nejnovějším technologiím a nejvyšším standardům produkty v souladu s životním prostředím a odpad likvidují ekologicky. Desky FunderMax neobsahují žádné škodlivé látky, neznečišťují životní prostředí. Jsou vhodné i pro použití ve většině citlivých aplikací, například ve zdravotnictví. Staly se odolným materiálem pro vysocezatěžované veřejné prostory (stěny v nemocnicích, výplně zábradlí ve veřejných budovách, výtahové kabiny, šatny sportovních zařízení a plováren).

Vzory výplní Fundermax, ať jde o kámen, dřevo, nebo jiné dekory, jsou velice pestré a zaujmou každého.

Nahlédněte do nabídky vzorů a barev výplně zábradlí FUNDERMAX zde >>

 

Barva a její vnímání

Působí na naši psychiku, ovlivňuje naše city a naše jednání. Je těžké si představit, jak by svět vypadal bez barev. Díky rozsáhlému vzorníku RAL má každý možnost dosáhnout dokonalé harmonie barev. Nové fasády domů dnes hrají barvami. Stejně tak je možné oživit jednotlivé vchody domů různým barevným provedením Vašeho hliníkového zábradlí AluClick. Odlišit se dají i mnoha variantami výplní. Vaše děti i návštěva již nebudou bloudit po šedivém sídlišti a přemýšlet nad čísly domů.

Pro výběr vhodné barvy klikněte zde >>


Nezapomeňte na příslušenství

Zábradlí se často používá pro zavěšení různého vybavení. Jako příklad uveďme držák satelitu, na který je mnohem lepší myslet předem. Při výrobě, ještě před lakováním, je zábradlí opatřeno otvory s vnitřním závitem pro instalaci držáku satelitu. Není pak nutné narušovat souvislou vrstvu laku následným vrtáním a navíc ušetříte za kratší čas instalace Vašeho elegantního satelitního držáku od společnosti DuoTech.
V nabídce je designový sušák na prádlo LUX, který se dodává ve třech rozměrech a montuje navnitřní stěny lodžie. Další možností je sušák připevněný k zábradlí z venkovní strany – vždy jde o specifické řešení na objednávku k danému hliníkovému zábradlí.

Kompletní nabízené příslušenství naleznete zde>>

 

Parametry zábradlí AluClick Standard

Systém svařovaný - rámový
Využití balkony, lodžie, terasy a schodiště
i atipické provedení
Uchycení do zdi pevně na kotvy
Možnost čelního kotvení ano
Šířka zábradlí dle stavebního otvoru
Výška zábradlí dle ČSN
Možnosti výplně sklo, fundermaxové desky
Druh skla u skleněné výplně lepené s bezpečnostní folií
Materiál konstrukce a madla hliníkové slitiny
Povrchová úprava konstrukce komaxit
Barva konstrukce RAL dle vzorníku
Materiál lišt hliníkové slitiny
Povrchová úprava lišt komaxit
Barva lišt RAL dle vzorníku
Metoda svařování MIG
Svařovací drát ALMG5
Čas instalace individuální
Záruční lhůta 5 let
Pozáruční opravy ano
Rázové zkoušky výplní ano
Celoroční využití ano
Certifikace systému ano
Požární zpráva ano
Statický posudek ano

Pruh ikon kvality společnosti DuoTech Trade s.r.o.