Certifikované systémy nejvyšší kvality.

Jsme přímým výrobcem zasklívání lodžií a panelákových zábradlí.

Jsme již dvacet let na trhu - ikonka

20 let zkušeností v tomto oboru na českém a slovenském trhu.

Kompletní škála zasklívacích systémů - bezrámové i rámové.

Garance krátkých dodacích lhůt a plné záruky

Působíme na celém území České republiky a Slovenska.

Více informací o společnosti DuoTech Trade s.r.o. se dozvíte na našem webu:

www.duotech-trade.eu


PRODUKTY » Doplňky a příslušenství

Doplňky a příslušenství

Příslušenství a doplňky společnosti DuoTech jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a díky jejich důmyslné variabilitě do sebe vše skvěle zapadá.....


Na některé příslušenství je lepší myslet předem a předejít následným zásahům do lakovaných povrchů. Pozdější úpravy jsou také náročnější na čas promítnutý v součtu celkových nákladů.


 

Sušáky na prádlo

Jsou hliníkové i ocelové s pevnými nebo posuvnými jezdci na zeď, strop či zábradlí. Vždy se jedná o výrobky společnosti DuoTech. K sušákům vysoké kvality a skvělého designu dodáváme kvalitní šnůry na prádlo.


Nástěnný sušák na prádlo LUX

Lodžiový hliníkový nástěnný sušák na prádlo je vybaven posuvnými úchyty pro variabilní rozmístění prádelních šňůr. Díky tomu lze tento sušák bez problémů použít i v kombinaci s otočnými typy zasklívacích systémů lodžií. Vyrábíme ho v různých šířkách v povrchové úpravě - stříbrný elox. Jedinečný designový sušák Lux bude příjemným doplňkem a pomocníkem ve Vaší domácnosti.


Typ Šířka Počet úchytů
LUX 600 600 mm 4
LUX 700 700 mm 5
LUX 800 800 mm 5

Objednejte si potřebnou délku sušáku LUX v internetovém obchodě společnosti DuoTech >>

 

Sušák na prádlo s uchycením do stropu

Stropní sušák prádla s pevným uchycením šňůr je skvělým řešením pro všechny balkony typu U i L a všude tam, kde je kvůli absenci bočních stěn ukotvení sušáku Lux nemožné. Vyroben je z oceli s povrchovvou úpravou práškovým lakováním – komaxitováním. Tento typ sušáku standardně vyrábíme v bílé barvě. Usnadněte si život se společností DuoTech!

Objednejte si stropní sušák ještě dnes >>


Sušák prádla na zábradlí

Sušák prádla na zábradlí se skládá ze dvou hliníkových profilů umístěných na konstrukci zábradlí tvaru "U", mezi nimiž jsou nataženy šňůry na prádlo. Jedná se vždy o individuální řešení k dané konstrukci určené především pro balkony panelových domů. Použitým materiálem je hliník lakovaný komaxitem do barvy zábradlí, aby vše bylo pěkně sladěno.

 

Držák antény a satelitu

Slouží k uchycení satelitu či antény ke konstrukcím zábradlí AluClick. Hliníkový držák tvaru L se dodává v několika rozměrových variantách. Povrchovou úpravou je opět možné jej přizpůsobit přesnému odstínu zábradlí. Díky systémovému uchycení nedochází při jejich instalaci k žádnému poškození laku konstrukcí.

Pro nákup držáku vstupde do ceníku zde >>


Mříže z hliníkových a ocelových profilů

Jedná se vždy o konkrétní řešení na míru dle požadavků zákazníka. Materiálem může být lakovaný hliník nebo ocel. Hliníkové konstrukce v porovnání s ocelovými zatěžují balkony a lodžie jen minimálně, výhodou oceli je zase její vyšší pevnost. Zejména nižší patra panelových domů bývají často obětí kriminality a naše řešení v podobě instalací kvalitních mříží je trvanlivou a estetickou volbou.

Dohodněte si konzultaci s naším obchodním zástupcem a buďte o krok blíže svému bezpečí >>

 

Stříšky nad vchody

Stříšky nad vchody panelových domů jsou jedním z nejčastěších doplňků celkových dodávek zábradlí a zasklení lodžií. Vždy Vám nabídneme originální řešení zastřešení  vchodu na míru přesně podle Vašich požadavků. V rámci přípravy výroby Vám vypracujeme detailní vizualizaci Vaší budoucí stříšky a společně s naším technikem vyberete nejvhodnější materiál.

Nahlédněte do galerie námi realizovaných řešení stříšek nad vchody >>


Zastřešení lodžií

 

 

 

Pro výrobu zastřešení lodžií vždy používáme pouze osvědčené moderní materiály jakými jsou hliníkové profily a sklo. Všechna řešení vychází z dlouholetých zkušeností našich konstruktérů a jsou vytvářena vždy na míru. Lakovaná konstrukce z hliníkových profilů společně s vhodným typem skleněné výplně jsou zárukou vysoké estetičnosti a dlouhé životnosti.

Uskutečnit zastřešení lodžie již nemůže být jednodušší – dohodněte si konzultaci ještě dnes >>

 

Klempířské prvky

Pro lepší odolnost Vaší lodžie proti povětrnostním vlivům doplňujeme naše výrobky klempířskými prvky v podobě oplechování na míru. Používáme plechy ocelozinkové i hliníkové s povrchovou úpravou lakováním dle RAL.

Projekce a 3D vizualizace

Jako nadstandardní součást našich dodávek Vám nabízíme kompletní projekci včetně 3D vizualizace budoucího stavu se všemi detaily.

 


Pruh ikon kvality společnosti DuoTech Trade s.r.o.