Certifikované systémy nejvyšší kvality.

Jsme přímým výrobcem zasklívání lodžií a panelákových zábradlí.

Jsme již dvacet let na trhu - ikonka

20 let zkušeností v tomto oboru na českém a slovenském trhu.

Kompletní škála zasklívacích systémů - bezrámové i rámové.

Garance krátkých dodacích lhůt a plné záruky

Působíme na celém území České republiky a Slovenska.

Více informací o společnosti DuoTech Trade s.r.o. se dozvíte na našem webu:

www.duotech-trade.eu


PRODUKTY » AluClick - zábradlí » AluClick "L" a "U" » AluClick "L" a "U"

Zábradlí AluClick "L" a "U"

Zábradlí AluClick „Ú” nebo „L” je určeno pro rohové, jednostranně nebo oboustranně předsazené plochy, jako jsou balkony, terasy a podobně. Výplně mohou být zvoleny dle přání zákazníka tyčové, nebo plné s čirým nebo zabarveným bezpečnostním sklem Connex a deskami Fundermax . Zábradlí ve tvaru „U” i „L” umožňuje bez větších problémů instalovat celou řadu doplňků z naší výroby, jako jsou sušáky na prádlo, držáky satelitů a naše zasklívací systémy: IVETA, TERMOplus, TERMOglass.


Pro další rozšíření modelové řady skvělého lehkého hliníkového zábradlí AluClick nás přiměla nutnost přizpůsobit se tvarovou variabilitou i složitějším, předsazeným stavebním prvkům, kterým bezpečnostní předpisy nařizují konstrukci zábradlí. Splnění bezpečnosti při předsazení balkonů a teras je nejlepší zábradlím AluClick do tvaru „L“ a „U“. Je určeno pro jednostranné předsazení levé, předsazení pravé a pro oboustranně předsazené balkony a terasy.

Kupte si zábradlí ještě dnes pomocí našeho e-shopu >>


Výplně zábradlí

Způsob vyplnění konstrukce zábradlí je na přání zákazníka. Všechny varianty se jednoduše připevní systémem „Click“ a dají se i v budoucnu bez složitých zásahů měnit podle vašich potřeb a přání. Můžete zvolit deskovou, nebo tyčovou (sloupkovou) výplň. Ideální je jednotlivé možnosti kombinovat pro získání svého vlastního designu zábradlí. Volitelné desky z tvrzeného plastu FUNDERMAX jsou v možnostech velice pestré. Nabízené moderní barvy i vzory krásně doplní celkový vzhled vašeho domu, nebo vchodu. Design deskové výplně si můžete navrhnout i sami. Obrázek, barva, nebo vzor bude zadán do výroby Vašich specifických desek Fundermax. Stejně tak se dá na navrhnout vzhled bezpečnostního vrstveného skla Connex, které už v základních paletách vložených folií nabízí nekonečné možnosti jejich kombinací. Zvolit se dá i různá barva z každé strany, nebo jen jednostranná průhlednost. Kombinacemi meziskelních folií můžete dosáhnout přesné barvy RAL. Široká paleta barev RAL je použita především při práškovém lakování (komaxitování) hliníkové tyčové výplně a celé konstrukce zábradlí.

Více o možnostech deskových výplní naleznete zde >>

Více o možnostech tyčových výplní naleznete zde >>


Vybavení a doplňky

Společnosti DuoTech jsou nabízené ve vysoké kvalitě, důmyslně variabilní a vše do sebe skvěle zapadá. Přesto je lepší na příslušenství myslet předem a předejít následným zásahům do lakovaných povrchů. Pozdější úpravy jsou také náročnější na čas promítnutý v součtu celkových nákladů. Jedinečný designový sušák na prádlo Lux je příjemným doplňkem a především pomocníkem. Předem je lépe počítat s držákem satelitu, který dodáváme ve Vámi zvolené barvě zábradlí a svým jednoduchým, elegantním vzhledem nenarušuje pohledové části domu. V boji proti povětrnostním vlivům pomáhá následné zaklení v kombinaci s promyšlenými klempířskými prvky. Rozšiřte si obytné prostory použitelné po celý rok.


Jako doplňky zábradlí AluClick Vám nabízíme:

  • držáky antén a satelitů - na zábradlí i na zeď vyrobené z hliníku s povrchovou úpravou
  • sušáky na prádlo – jsou hliníkové s pevnými nebo posuvnými jezdci na zeď, strop a zábradlí
  • výrobu mříží pro nižší patra
  • následné zasklení – zasklívací systémy IVETA, TERMOglass, TERMOplus
  • stříšky nad vchody
  • zastřešení lodžií
  • atypické konstrukce - umožňují zasklení verandy, zádveří, terasy a zimní zahrady

Objednat jednotlivé doplňky a příslušenství můžete přímo na našem e-shopu >>


Projekce a 3D vizualizace

Jako součást dodávky našeho zábradlí AluClick Vám nabízíme kompletní projekci včetně 3D vizualizace budoucího stavu s detaily kotvení a dalšího příslušenství, jako je zasklení lodžie některým z námi vyráběných systémů.

 

 

Bezpečnostní požadavky

Kladou se především na všechny pochůzné plochy stavby, na které je možný přistup a hrozí nebezpečí pádu osob, nebo zvířat. Tyto plochy musí být opatřeny ochranným zábradlím, popřípadě jinou zábranou. Parametry zábradlí jsou dány normovými hodnotami předsazených ploch. Všechny výrobky společnosti DuoTech odpovídají požadovaným normám a předpisům. Aluclick „L“ a „U“ je opatřen certifikátem, který dokládá splnění všech požadavků na výrobu zábradlí té nejvyšší kvality.


Certifikace

Na zábradlí AluClick vyráběné dle nejnovějších evropských stavebních a konstrukčních norem je vydáno platné STAVEBNÍ TECHNICKÉ OSVĚDČENÍ na základě CERTIFIKACE SYSTÉMU ŘÍZENÍ VÝROBY. Na všechna zábradlí je vydáno prohlášení o shodě v souladu s ČSN 74 3305, EN ISO 3834-2,3,4,5; EN ISO 15614-2. Součástí každé dodávky je statické posouzení na základě konkrétních podmínek - lokality, typu a velikosti zábradlí, výšky objektu, popřípadě potřeby instalace dalších doplňkových konstrukcí. Jako další konstrukce je v tomto případě myšleno zasklení lodžie, nebo balkonu zasklívacím systémem.

Prohlédněte si dokumentaci v souborech ke ztažení >>

Parametry zábradlí AluClick "L" a "U"

Systém svařovaný - rámový
Využití balkony, lodžie, terasy a schodiště
i atipické provedení
Uchycení do zdi pevně na kotvy
Možnost čelního kotvení ano
Šířka zábradlí dle stavebního otvoru
Výška zábradlí dle ČSN
Možnosti výplně sklo, fundermaxové desky, tyčová výplň
Druh skla u skleněné výplně lepené s bezpečnostní folií
Materiál konstrukce a madla hliníkové slitiny
Povrchová úprava konstrukce komaxit
Barva konstrukce RAL dle vzorníku
Materiál lišt hliníkové slitiny
Povrchová úprava lišt komaxit
Barva lišt RAL dle vzorníku
Metoda svařování MIG
Svařovací drát ALMG5
Čas instalace individuální
Záruční lhůta 5 let
Pozáruční opravy ano
Rázové zkoušky výplní ano
Celoroční využití ano
Certifikace systému ano
Požární zpráva ano
Statický posudek ano

Pruh ikon kvality společnosti DuoTech Trade s.r.o.