Certifikované systémy nejvyšší kvality.

Jsme přímým výrobcem zasklívání lodžií a panelákových zábradlí.

Jsme již dvacet let na trhu - ikonka

20 let zkušeností v tomto oboru na českém a slovenském trhu.

Kompletní škála zasklívacích systémů - bezrámové i rámové.

Garance krátkých dodacích lhůt a plné záruky

Působíme na celém území České republiky a Slovenska.

Více informací o společnosti DuoTech Trade s.r.o. se dozvíte na našem webu:

www.duotech-trade.eu


PRODUKTY » Přehled produktů

Seznamte se s výrobky společnosti DuoTech TRADE s.r.o.

 

Lodžiová zábradlí

Moderní hliníková zábradlí produkované spol. DuoTech Trade s.r.o. představují velmi efektivní a účelné řešení pro panelové domy a to jak pro účely rekonstrukce, tak i novostavby. Dokonalá povrchová úprava v široké škále barev a výhody sytémového provedení vč. různorodého členění a kombinací vnitřních výplní představují špičkový výrobek ve svém oboru na českém a slovenském trhu.

Moderní špičkový systém hliníkového svařovaného zábradlí určený především pro panelové domy a novostavby, vyvinutý týmem pracovníků společnosti DuoTech Trade s.r.o..

pro info o ceně pokračujte zde >>

Systém hliníkového montovaného zábradlí určený především k vestavbové montáži u panelových domů, kde jsou kladeny zvýšené nároky na zatěsnění spodní části při současném zasklení celé lodžie.

pro info o ceně pokračujte zde >>

Zasklívací systémy

Špičkové systémy zasklení balkonů, lodžií, teras a zimních zahrad produkované společností DuoTech Trade s.r.o. významnou měrou zvyšuje komfort bydlení a zároveň poskytuje účinnou ochranu před deštěm, prachem, hlukem a zároveň chrání prostor proti vniknutí cizích osob. Technická vyspělost našich systémů IVETA, TERMOplus a TERMOglass je doložena náročnými certifikáty Technického a zkušebního ústavu v Praze.

 Bezrámový zasklívací systém s otočnými díly z bezpečnostního skla. Jedná se o nejrozšířenější zasklívací systém v Čechách. Skla je možno posouvat a skládat k vboční stěně lodžie.

pro info o ceně pokračujte zde >>

Rámový zasklívací systém s posuvnými díly. Jedná se o hojně rozšířený systém zejména na Moravě. Skla je možno posouvat za sebe bez nároku na vnitřní prostor lodžie. Systém TERMOplus splňuje nejvyšší nároky na zatěsnění lodžie proti povětrnostním vlivům s možností osazením izolačním dvojsklem.

pro info o ceně pokračujte zde >>

Bezrámový zasklívací systém s posuvnými díly z bezpečnostního skla. Jedná se o velmi oblíbený systém poslední doby. Skla je možno posouvat za sebe bez nároku na vnitřní prostor lodžie.

pro info o ceně pokračujte zde >>


Doplňky a příslušenství

Praktické doplňky nabízené naší společností Vám zpříjemní život a svým vzhledem skvěle zapadnou do architektonického rázu budov. Vybrat si můžete z několika typů sušáků na prádlo, držáků antén a dalších. Všechny doplňky vyrábíme v několika velikostech a mnoha barevných odstínech. Stejně tak Vám dodáme mříže na Vaše okna či lodžie, stříšky nad vchody, zastřešení na lodžie a jiné atypické konstrukce.

 

pro nákup doplňků a příslušenství vstupte do obchodu >>

Pruh ikon kvality společnosti DuoTech Trade s.r.o.