Certifikované systémy nejvyšší kvality.

Jsme přímým výrobcem zasklívání lodžií a panelákových zábradlí.

Jsme již dvacet let na trhu - ikonka

20 let zkušeností v tomto oboru na českém a slovenském trhu.

Kompletní škála zasklívacích systémů - bezrámové i rámové.

Garance krátkých dodacích lhůt a plné záruky

Působíme na celém území České republiky a Slovenska.

Více informací o společnosti DuoTech Trade s.r.o. se dozvíte na našem webu:

www.duotech-trade.eu


Postup výroby zasklení TERMOglass

Postup výroby zasklení TERMOglass


Okenní díly jsou složeny ze tří základních částí – bezpečnostní sklo nasunuté do dvou hliníkových profilů. Profily nařežeme na přesnou šířku skel. Do částí pro kolejničky nasuneme kartáčkové těsnění. Spodní lištu skla opatříme kolečky. Ty se připevňují šrouby a při váze skel nad 30 kg instalujeme kolečka dvojitá.Oba profily lepíme na sklo silikonem a jejich boky jsou zakončeny koncovkou uchycenou šroubem. Do posledních koncovek obou krajních oken je šroub zapuštěn pro správné přilnutí k bočním dorazovým profilům. Podle použití jednoduchých, nebo dvojitých skel používáme do bočních profilů kartáčkové těsnění různé výšky. Mezi jednotlivé posuvné tabule instalujeme silikonové těsnění, které napomáhá odolávat povětrnostním vlivům a snižuje prašnost. Rám s pojezdy pro okna je připraven dle specifických požadavků každé dané montáže. Při kompletaci na místě určení je zasklívací systém dovybaven příslušenstvím podle požadavků zákazníka (kolíček a úchytky – nabízené i se zámkem).


Kvalita a bezpečnost

Při výrobě jednotlivých okenních dílů dbáme na přesnost výroby.Předcházíme tím nežádoucím důsledkům v podobě odření lakovaných dílů, nebo roztříštění skel při výrobě, montáži a především při používání.
Naším individuálním přístupem k zakázkám i ke všem jednotlivým dílům systémuje skvěle zajištěna trvanlivost a spolehlivost všech výrobků.