Certifikované systémy nejvyšší kvality.

Jsme přímým výrobcem zasklívání lodžií a panelákových zábradlí.

Jsme již dvacet let na trhu - ikonka

20 let zkušeností v tomto oboru na českém a slovenském trhu.

Kompletní škála zasklívacích systémů - bezrámové i rámové.

Garance krátkých dodacích lhůt a plné záruky

Působíme na celém území České republiky a Slovenska.

Více informací o společnosti DuoTech Trade s.r.o. se dozvíte na našem webu:

www.duotech-trade.eu


Vyrábíme i montujeme zasklení lodžií a lodžiová zábradlí

Mnohaleté zkušenosti nám dovolují poskytovat opravdu kvalitní výrobky vyzkoušené a zdokonalované do dnešní podoby. Zasklená lodžie Vám nabídne celoroční užívání dalších obytných prostor a volba moderních materiálů, jako jsou sklo i hliník, napomáhá trvanlivosti těchto moderních prověřených konstrukcí.

Stejně tak nabídka barev i výplní panelákových zábradlí vyrobených z hliníku je obrovská, tudíž můžete mít jistotu, že v ní naleznete kombinaci odpovídající právě vašim představám.


Pořízení zasklívání lodžií má pro vás spoustu výhod


(perfektní je v kombinaci s hliníkovým zábradlím i s dalšími doplňky společnosti DuoTech Trade s.r.o.)

Např.: úspora tepla v přilehlých místnostech, značné snížení vnějšího hluku, ochrana před vniknutím osob i zvěře, ochrana před povětrnostními vlivy (déšť, sníh, prach, listí), ochrana proti zatékání do pláště budov, celoroční využití balkonu a lodžie


Pomáhat lidem ke kvalitnějšímu žití je skvělé


Spousta z nás nemá čas věnovat relaxaci mnoho času a balkon či lodžie je jednoduše nadosah. Čím lépe si je zařídíte, tím kvalitněji si užijete čas při kávě s přáteli, při cvičení, vaše děti při vodních hrátkách a domácí mazlíčci při trávení času odpočinkem a sledování okolí. Designová hliníková paneláková zábradlí mají obrovskou trvanlivost a nenutí majitele věnovat se jejich údržbě již po pár letech. Stejně tak je i naše zasklívání lodžií navrženo jako bezúdržbové. Staňte se našimi partnery - pomůžete lidem ke kvalitnějšímu bydlení, každý den budete pracovat s moderními materiály, osvojíte si prověřené výrobní i montážní postupy a budete mít možnost růst s námi.

Kontaktujte nás ještě dnes pomocí kontaktního formuláře >>